SENSAR Development

Експерт у сфері проєктування, будівництва та експлуатації девелоперських проектів.

З 2018 року компанія займається будівництвом багатоквартирних житлових комплексів, нежитлової та комерційної нерухомості. У Запоріжжі успішно реалізовано проєкт — ЖК Comfort City та вже під час повномасштабної війни збудовано три об’єкти: ЖК Kvartal, сучасний медичний центр UniClinic та багатофункціональний комплекс Vidnova. Наразі компанія здійснює будівництво клубного кварталу Атмосфера в центрі міста.

У 2022 році компанія розширила свою діяльність та будує інвестиційні проєкти на Заході країни. У центрі Львова ведеться будівництво апарт-комплексу Smart House, що наразі на фінальній стадії будівництва. У карпатському Яремче успішно зводиться апарт-комплекс Smart Hill. У передмісті Славсько розпочато будівництво відпочинкового комплексу GORA Forest Complex за мотивами бойківської культури.

з 2018 року

Будуємо багатоквартирні житлові та апарт-комплекси

135 000 м2

В девелоперському портфелі

46 785 м2

Нерухомості наразі будується

6 проєктів

в стадії будівництва

Марк Марченко

CEO, засновник SENSAR Development

Ми не знаємо слова «СТОП». А тому не спиняємося як У будівництві, так і використовуємо НА будівництві.

Для нас важливо постійно рухатися вперед, покращувати свій сервіс та досягати нових вершин розвитку. Попри виклики часу наша команда успішно реалізує об’єкти від Запоріжжя до Ужгорода.

Концепція Smart Line полягає в тому, що ми пропонуємо інвестувати у готовий бізнес, та в прибуткові квадратні метри. Ви отримуєте повний цикл девелоперських послуг. Готовий під ключ об’єкт нерухомості і довірче управління керуючої компанії задля отримання пасивного доходу.

Україна живе в наших серцях. Саме тому велика команда Sensar для українців створює яскраві та комфортні житлові комплекси, медичні та комерційні заклади, унікальні та прибуткові інвестиційні проєкти.

Ми не чекаємо на майбутнє, ми створюємо його самі!

Інші проєкти

Послуги

SENSAR Repair

Ремонт під ключ
Детальніше

SENSAR Rentier

Здача вашої нерухомості в оренду
Детальніше

SENSAR Resale

Перепродаж вашої нерухомості
Детальніше

SENSAR Comfort

Сервісна компанія
Детальніше